Katalogi jako bazy

Kiedy chcemy stworzyć na swoim komputerze jakieś miejsce w którym umieścimy dane, to dobrym pomysłem jest stworzenie folderów czy katalogów. Katalogi to naprawdę super rozwiązanie dla ludzi chcących zamieścić w nich coś ważnego. Jakieś pliki czy nawet zdjęcia. To wszystko możemy zamieścić w bazach czyli utworzonych katalogach. Każda taka baza ma nadaną nazwę, więc bardzo łatwo odszukać ją potem wśród wielu które znajdować się mogą w pamięci komputera.

Takie bazy są potrzebne i bardzo użyteczne. Katalogi tworzone z tą myślą naprawdę mogą ułatwić życie osobom, często korzystającym z laptopa czy komputera. Grono ludzi w takich bazach umieszcza naprawdę istotne dokumenty i tworzy kopie zapasowe, na wypadek gdyby katalog uległ uszkodzeniu czy został skasowany, bo niestety tak też się zdarza, a to nie jest przyjemne zdarzanie dla nikogo. Katalogi twórzmy wiec w miarę potrzeb i przemyślmy to w jaki sposób posegregować w nich nasze dany, byśmy swoje bazy łatwo mogli przeglądać. To naprawdę spore ułatwienie dla każdego z nas.

One thought on “Katalogi jako bazy

  1. Nie wiem jak to u Was wygląda ale często tworzę na pulpicie nowe foldery, aby był porządek w komputerze. Kilka tygodni segreguję wszystko ładnie ale po jakimś czasie robi się bałagan. Za dużo katalogów to też błąd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *